2 жовтня 2002 року Національний банк України ввів в обіг пам’ятну монету “70-річчя Дніпровської ГЕС”.
Монета “70-річчя Дніпровської ГЕС” з музейного зібрання
2 жовтня 2002 року Національний банк України ввів в обіг пам’ятну монету “70-річчя Дніпровської ГЕС”.
Монета “70-річчя Дніпровської ГЕС” з музейного зібрання
More Stories
До дня пам’яті Тараса Шевченка
Виставка до 130-річчя Музею
Ірмологіон Петра Могили