Седнівська осінь

30 вересня 2017 року у мальовничому Седніві вже вкотре відбувся літературно-мистецький фестиваль «Седнівська осінь». «Садиба родини Лизогубів» – філія Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського знову гостинно приймала своїх відвідувачів і поціновувачів «містечка над Сновом».

Незважаючи на примхи погоди гості і учасники свята з цікавістю оглядали презентовані виставки, археологічні знахідки у Седневі, спілкувалися з науковими співробітниками з питань історії Седніва, Чернігово-Сіверщини.

Цього року музейники підготували і розмістили у залах старовинного дворянського маєтку козацького роду Лизогубів нові виставки: «Седнівські старожитності» (матеріали, які були здобуті археологічними експедиціями у містечку впродовж 2015–2017 років), «Батько Шраг» (життєвий шлях одного з найвідоміших седнівців Іллі Людвиговича Шрага – громадського і політичного діяча, знаного адвоката, до 170-річчя від дня його народження), «Реліквії Леоніда Глібова у зібранні Чернігівського історичного музею ім. В.В. Тарновського» (меморії відомого українського байкаря, до 190-річчя від дня народження поета).

Вхід до центральної будівлі садиби для гостей «Садиби родини Лизогубів» був вільний.