Колектив Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В.Тарновського отримав Подяку від громадської організації “Товариство “Чернігівське земляцтво”, яку особисто передав її Голова Валерій Демченко.
Музейні співробітники щиро вдячні за подяку та оцінку роботи Музею!

More Stories
До дня пам’яті Тараса Шевченка
Виставка до 130-річчя Музею
Ірмологіон Петра Могили