З початком червня розгорнули свою роботу пришкільні майданчики, де дітлахи можуть відпочивати не тільки активно, а й пізнавально. Чернігівський історичний музей імені В.В.Тарновського завжди радо приймає учнів у своїх експозиціях і на виставках. Для дітей влаштовуються оглядові і тематичні екскурсії музейними залами по різних історичних епохах, прогулянки чернігівським дитинцем, інтерактивні майстер-класи та ще багато чого цікавого.
5 червня на виставці “Кераміка Чернігівщини”, що розгорнута у виставковому залі військово-історичного музею – відділу історичного музею імені Василя Тарновського (Міський сад, вул. Шевченка, 55-а), відбувся захід, присвячений одному із найдавніших ремесел в історії людства – гончарству.
Про виникнення гончарства, його місце в житті людини, основні гончарські осередки Чернігівщини та їхню різноманітну продукцію за матеріалами виставки розповіла науковий співробітник музею Наталя Тонких.
Особливу зацікавленість присутніх викликав керівник студії гончарства Обласного навчально-методичного центру культури та мистецтв Дмитро Піщур, який не лише розповів про процес створення виробів з глини та його особливості у різних народів світу, але й виготовив на музейному гончарному крузі кілька речей та відповів на численні питання слухачів – вихованців школи № 4.
Даний захід – перший із серії вже запланованих для відвідувачів пришкільних майданчиків. Тож чекаємо всіх охочих поринути у дивовижний світ творчості.
More Stories
Любеч за матеріалами археологічних досліджень
Від 3-ї окремої штурмової бригади Музею імені Василя Тарновського
Чернігів – столиця Чернігово-Сіверського князівства