ГОЛОС ДУШІ «Не однаково»

«Нам не однаково, чи будем ми жить в Україні, чи ні…». Нова пісня гурту «Голос душі» присвячена дню народження Т.Г. Шевченка та воїнам, які захищають нашу країну від російської агресії на Сході.

«Пісня народилася рік тому, як завжди, спонтанно. Мабуть, душі загиблих хлопців допомагали нам згори. Ми настільки надихнулися словами, що вже через 3 дні записали демо-версію. Вже тоді її порівняли із сучасним гімном», – зазначає співачка гурту Ольга Швед.

«Це симбіоз минулого і сьогодення. Кобзаря і Революції Гідності. Болю і Любові. Нескореного бажання бути вільними і незалежними. Україна зможе вистояти, побороти ворогів і подолати всі перешкоди на своєму шляху, якщо лиш нам буде НЕ однаково».

Разом із прем’єрою пісні гурт презентував також «mood video» до неї. Зйомки відбулися у Військово-історичному музеї – філії Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського, в експозиції, у розділі «На наших плечах Україна», присвяченому російсько-українській  війні. Також у відео використані реальні кадри бойових дій, зокрема, надані відомим військовим журналістом Михайлом Ухманом.

«Ми граємо авторські пісні у стилі поп-інді-року. Ця пісня для нас дуже особлива. Вона є життєствердною та дає надію на те, що «рай на землі» – це саме Україна, описана у віршах великого поета», – наголошують музиканти гурту «Голос душі».

Автор тексту: Ольга Швед, Євгенія Коніщева, на основі віршів Тараса Шевченка. Автор музики: Ольга Швед. Аранжування: гурт «Голос душі».