Волонтери Майдану

21 лютого 2017 року в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського до Дня Героїв Небесної Сотні відбулася музейна зустріч «Волонтери Майдану». На захід завітали студенти Чернігівського медичного коледжу та небайдужі громадяни.

Під час зустрічі старший науковий співробітник музею Олександр Бондар ознайомив відвідувачів з новою експозицією, що присвячена Революції Гідності. Серед експонатів якої представлені особисті речі активних громадських діячів та волонтерів – чернігівців Андрія Кудабекова, Олександра Ясенчука, Ярослава Ращупкіна, ніжинця Олександра Максимця.

Перед учасниками заходу виступила відома в Чернігові волонтерка та громадський діяч Наталія Воскресенська. Вона поділилася власними спогадами про події 19 та 20 лютого  2014 року на Майдані в Києві, де в цей час вона допомагала медичній службі Самооборони Майдану. Також Н.Воскресенська передала на зберігання до Чернігівського історичного музею речі, що пов’язані з подіями зими 2013–2014 років, серед яких: обгоріла бруківка з Майдану, перша дошка з портретами загиблих майданівців, зокрема і уродженців Чернігівщини Героїв України Андрія Мовчана та Василя Прохорського.

Відвідувачі також змогли побачити невеликий кліп «Чернігів: хроніки буремної зими»  присвячений Чернігівському Майдану.