Amicus certus in re incerta cernĭtur – Справжній друг виявляється в біді

Немає нічого кращого за подяку тим, хто допомагає, тим, хто в тяжкі для України часи простягнув руку допомоги, при чому не порожню. Понад рік, подекуди забутим владою музеям, допомагають Центр допомоги мистецтву України (Ukraine Аrt Aid Centre), підтриманий Міністерством культури Німеччини і низкою небайдужих німецьких об’єднань та окремих громадян.

За цей час в українські музеї потрапили тисячі тон вкрай необхідних пакувальних матеріалів, техніки та устаткування, без яких сьогодні неможливо вже уявити нашу безпеку: генератори, осушувачі, зволожувачі, зарядні станції, набори професійних інструментів, пакувальні контейнери тощо.

Цією допомогою неодноразово були охоплені й музеї Чернігівської області. Для багатьох із них вона ставала несподіванкою.

В Україні цим опікується волонтер і координатор пані Ірина Нікіфорова.

Сьогодні до Чернігова прибув черговий рейс допомоги, який доставив чимало необхідного.

Чернігівський історичний музей імені Василя Тарновського щиро дякує інституціям Німеччини, об’єднаним справою допомоги українським музеям та безпосередньо неперевершеній Ірині Нікіфоровій та найкращому водієві пану Максиму за отримані зарядну станцію Ecoflow Delta 2, алюмінієві бокси Alutec Industrу, пакувальний папір та коробки, рукавички, уплотнювачі, рідину для дезінфекції та багато чого іншого.

Біда прийшла в Україну, але на противагу прийшли й друзі.

ДЯКУЄМО!